Rosja, rubel, 1728

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Rosja, rubel, 1728

Rosja, rubel, 1728

Cena wylicytowana: 2 400 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 22:34:40
136081
Opis: Rosja - Piotr II 1727-1730, rubel, 1728, Moskwa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Diakov typ 13-19 - ale nie notowane popiersie

Cena końcowa: 2 400 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 701

1)  2 400 zł
2)  2 300 zł
3)  1 600 zł
4)  960 zł
5)  920 zł