Niderlandy, talar (silverdukat), 1762

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 22:30:20
202357
Opis: Niderlandy - Zelandia, talar (silverdukat), 1762
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Dav. 1848, Delmonte 976, Purmer Ze50

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 285

1)  310 zł
2)  310 zł
3)  280 zł
4)  260 zł
5)  250 zł
6)  220 zł
7)  210 zł
8)  200 zł
9)  190 zł