Niderlandy, talar (silverdukat), 1699

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 22:27:40
202345
Opis: Niderlandy - Fryzja Zachodnia, talar (silverdukat), 1699
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Dav. 4908, Delmonte 971, Verk. 65.4, Purmer Wf37

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 264

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  350 zł
4)  280 zł
5)  260 zł
6)  210 zł
7)  185 zł