Francja, 1/2 franka, 1809 A

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Francja, 1/2 franka, 1809 A

Francja, 1/2 franka, 1809 A

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 22:15:00
136231
Opis: Francja - Napoleon Bonaparte 1804-1815, 1/2 franka, 1809 A, Paryż
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: wyjęte z oprawy - uszkodzony rant
Literatura: Gadoury 399

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 237

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  110 zł
4)  110 zł