Finlandia, 5 penniä, 1917

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Finlandia, 5 penniä, 1917

Finlandia, 5 penniä, 1917

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 22:14:00
136560
Opis: Finlandia - okupacja rosyjska - Mikołaj II 1894-1917, 5 penniä, 1917, Helsinki
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękne, delikatna patyna
Literatura: Bitkin 4, Kazakov 544

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 227

1)  28 zł
2)  26 zł
3)  24 zł
4)  22 zł
5)  20 zł