Śląsk, 2 greszele, 1751 B

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Śląsk, 2 greszele, 1751 B

Śląsk, 2 greszele, 1751 B

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 22:07:40
136546
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem pruskim - Fryderyk II 1740-1786, 2 greszele, 1751 B, Wrocław, Orzeł bez monogramu króla
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 996, Olding 320

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 441

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  32 zł
4)  30 zł