Śląsk, 2 greszele, 1749 AHE

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Śląsk, 2 greszele, 1749 AHE

Śląsk, 2 greszele, 1749 AHE

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 22:07:20
136545
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem pruskim - Fryderyk II 1740-1786, 2 greszele, 1749 AHE, Wrocław
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko niecentryczny, patyna
Literatura: F.u.S. 974, Olding 318

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 416

1)  55 zł
2)  55 zł
3)  38 zł
4)  34 zł
5)  32 zł
6)  30 zł