Śląsk, 3 krajcary, 1624

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Śląsk, 3 krajcary, 1624

Śląsk, 3 krajcary, 1624

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 22:05:20
136543
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Ferdynand II 1619-1637, 3 krajcary, 1624, Nysa, odmiana z literami II H przy głowie Orła
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadkie, patyna
Literatura: E.-M. 602 (R3)

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 255

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  130 zł
4)  100 zł
5)  55 zł
6)  48 zł