Prusy Zachodnie, zestaw żetonów

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 22:00:00
136244
Opis: Prusy Zachodnie - Sopot - Kasyno, zestaw żetonów, nominały: 5 (biskwit, średnica 33 mm, kolor szaro-brązowy), 100 (biskwit, średnica 41.5 mm, kolor różowy), 100 (biskwit, średnica 46 mm, kolor czerwono-różowy w środku pod folią złocony) i 500 (biskwit, kwadrat 46.5 x 46.5 mm, rogi ścięte, kolor zielony)
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: razem 4 sztuki
Literatura: Menzel 2691.2, 2691.12, 2691.5 i 2691.13

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 389

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  420 zł
4)  400 zł
5)  240 zł