Polska, 5.000 złotych, 1989

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, 5.000 złotych, 1989

Polska, 5.000 złotych, 1989

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 21:55:40
136201
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 5.000 złotych, 1989, Warszawa, Władysław II Jagiełło (1386-1434) /popiersie/
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 32 mm, próby '750' 16.5 g, nakład: 8.000 szt., patyna, moneta w niebieskim pudełku
Literatura: Parchimowicz 361

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 127

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  160 zł
4)  105 zł