Polska, 500 złotych, 1986

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, 500 złotych, 1986

Polska, 500 złotych, 1986

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 21:54:40
136198
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 500 złotych, 1986, Warszawa, Władysław I Łokietek (1320-1333)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 32 mm, próby '750' 16.5 g, nakład: 8.000 szt., patyna, moneta w niebieskim pudełku
Literatura: Parchimowicz 327

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 105

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  115 zł
4)  95 zł