Polska, 1 grosz, 1794

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, 1 grosz, 1794

Polska, 1 grosz, 1794

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 21:33:40
136068
Opis: Polska - Zabór austriacki - monety dla wojsk cesarskich w Galicji i Lodomerii - Franciszek II 1792-1806, 1 grosz, 1794, Wiedeń
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Herinek 1225, Novotný 116, Plage 11

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 204

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  65 zł
4)  60 zł