Polska, grosz, 1652

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, grosz, 1652

Polska, grosz, 1652

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 21:27:20
136474
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety litewskie, grosz, 1652, Wilno, z herbem Gozdawa pod Pogonią
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadki, subtelna patyna, minimalnie gięty, wykruszenia krążka
Literatura: Ivanauskas’13 4JK2-2 (RR), Kop. 3608 (R2), Tyszkiewicz 3 mk

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 257

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  390 zł
4)  310 zł
5)  270 zł