Polska, denar, 1605

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, denar, 1605

Polska, denar, 1605

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 21:19:40
136463
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Poznań, denar, 1605, Poznań
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 7956 (R4), Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 185

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  140 zł
4)  140 zł
5)  90 zł