Polska, półgrosz, 1566

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, półgrosz, 1566

Polska, półgrosz, 1566

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 21:05:40
136422
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, półgrosz, 1566, Tykocin, odmiana z dużym herbem Jastrzębiec (wojewody krakowskiego Stanisława Myszkowskiego) w napisie otokowym, końcówki L/LIT
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie krążka, rzadki
Literatura: Tyszkiewicz 12 mk, Kop. 3274 (R5), Cesnulis-Ivanauskas 4SA273-49 (R)

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 633

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  660 zł
4)  410 zł