Polska, kwartnik ruski

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, kwartnik ruski

Polska, kwartnik ruski

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 21:00:00
136405
Opis: Polska - Władysław Jagiełło 1386-1434, kwartnik ruski, Orzeł, WLADISLAVS REX / Lew w lewo, MONETA RVSSIE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.88 g, patyna, lekko wygięty
Literatura: Kop. 3065 (R4), Крижанівський 7, Gum.H. 421, Gum.P. 522, Kubiak 66-69

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 194

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  135 zł
4)  130 zł
5)  125 zł
6)  75 zł
7)  65 zł