Polska, brakteat

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, brakteat

Polska, brakteat

Cena wylicytowana: 1 650 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 20:57:00
136230
Opis: Polska - Krakowskie - Leszek Biały 1202-1227 lub następcy, brakteat, Trzy wieże ponad murem, w bramie krzyżyk
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 16 mm, 0.12 g, bardzo rzadki, delikatna patyna
Literatura: Haczewska-Paszkiewicz 9

Cena końcowa: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 406

1)  1 650 zł
2)  1 600 zł
3)  1 600 zł
4)  1 200 zł