Rzym Kolonialny, brąz, 251-253

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 20:48:00
135875
Opis: Rzym Kolonialny - Pizydia - Antiochia - Woluzjan 251-253, brąz, 251-253, Antiochia, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP C VIR AP CALVSSIANO AVG; Rw: Vexillum pomiędzy dwoma sztandarami legionowymi, ANTIOCHI CO, w odcinku SR
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 6.11 g, zielona patyna, pięknie zachowany jak na ten typ monety, rzadki
Literatura: Krzyżanowska IV/12, SNG BN 1302

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 241

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  230 zł
4)  210 zł
5)  145 zł