Rzym Kolonialny, brąz (sestercja), 238-244

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Rozpoczęcie: 30-01-2017 18:00
Zakończenie: 09-02-2017 20:47:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 20:47:00
135872
Opis: Rzym Kolonialny - Pizydia - Antiochia - Gordian III 238-244, brąz (sestercja), 238-244, Antiochia, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP CAES M ANT GORDIANVS AVG; Rw: Cesarz stojący w lewo, tzymający paterę nad ołtarzem, przed nim trzy sztandary legionowe, CAES ANTIOCH COL, w odcinku SR
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 27.82 g, patyna, rzadki
Literatura: Krzyżanowska IV/17, SNG France 1204

Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 281