Rzym Kolonialny, brąz, 161-180

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Rozpoczęcie: 30-01-2017 18:00
Zakończenie: 09-02-2017 20:42:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 20:42:00
135868
Opis: Rzym Kolonialny - Cyrenaica - Cyrene - Marek Aureliusz 161-180, brąz, 161-180, Cyrene, Aw: Głowa cesarza w prawo; Rw: Głowa Zeusa Ammona w prawo, ΔΙΜΑΡΧ ΙΚ ΕΞΟΥΣ ΚΔ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 20.63 g, gruba zielona patyna, bardzo rzadki
Literatura: Müller 450 (jako Cyrene), Sydenham 344 (jako Caesarea)

Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 178