Cesarstwo Rzymskie, denar, 202-205

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 20:39:20
136255
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Plautilla (żona Karakalli) 202-205, denar, 202-205, Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, PLAVTILLA AVGVSTA; Rw: Concordia stojąca w lewo, trzymająca paterę i berło, CONCORDIA AVGG
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.29 g, subtelna patyna, bardzo ładny portret
Literatura: RIC 359

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 312

1)  300 zł