Cesarstwo Rzymskie, dupondius, 97

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 20:38:20
136251
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Nerwa 96-98, dupondius, 97, Rzym, Aw: Głowa cesarza w diademie w prawo, IMP NERVA CAES AVG P M TR P II COS III P P; Rw: Libertas stojąca w lewo, trzymająca pileus i berło, LIBERTAS PVBLICA
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 87, gruba zielona patyna
Literatura: RIC 87

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 349

1)  360 zł