Republika Rzymska, denar, 56 pne

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 20:38:00
136250
Opis: Republika Rzymska - L. Marcius Philippus 56 pne, denar, 56 pne, Rzym, Aw: Głowa Ancusa Mariusa w prawo, po lewej lituus; Rw: Akwedukt, na którym stojąca statua jeźdźca, po lewej łukiem PHILIPPVS, w dołu w łukach akweduktu AQVA MAR
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.89 g, pięknie zachowany i efektowny rewers, patyna
Literatura: Crawford 425/1

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 780 zł
Cena szacunkowa: 1 300 zł
Ilość odsłon: 235

1)  780 zł