Aukcja online

pokaż wszystko
Banknoty Polskie i zagraniczne, papiery wartościowe, monety polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 27-12-2016 10:00
Zakończenie: 05-01-2017 20:30 ÷ 22:50
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Rosja, medal za wspaniale wypełnioną pracę przy mobilizacji 1914 roku
Rosja, medal za wspaniale wypełnioną pracę przy mobilizacji 1914 roku
202066
III

115 zł

szac. 150 zł

156 wyświetleń

4 zakończona
Rosja, medal pośmiertny wybity w 1894 roku ku pamięci panowania cara Aleksandra III
Rosja, medal pośmiertny wybity w 1894 roku ku pamięci panowania cara Aleksandra III
202067
Aw: Głowa cara skierowana w prawo, poniżej gałązka i napi...
II

340 zł

szac. 250 zł

223 wyświetleń

9 zakończona
Polska, niesygnowany medal nagrodowy z 1925 roku wybity z okazji święta Konstytucji 3-go Maja oraz zawodów sportowych zorganizow
Polska, niesygnowany medal nagrodowy z 1925 roku wybity z okazji święta Konstytucji 3-go Maja oraz zawodów sportowych zorganizow
134906
Aw: Orzeł według projektu Tadeusza Breyera z 1924 roku, w...
II

410 zł

szac. 400 zł

205 wyświetleń

5 zakończona
Polska, niesygnowany medal pamiątkowy - Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu w 1929 roku
Polska, niesygnowany medal pamiątkowy - Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu w 1929 roku
134912
Aw: Snop zboża i napis w otoku PAMIATKA Z POWSZECHNEJ WYS...
III

start 75 zł

88 wyświetleń

0 zakończona
Polska, medal z 1850 r. autorstwa C. Radnitzkiego, wybity dla upamiętnienia Jędrzeja Zamojskiego
Polska, medal z 1850 r. autorstwa C. Radnitzkiego, wybity dla upamiętnienia Jędrzeja Zamojskiego
135077
Aw: Popiersie w prawo, wokoło napis C. K. GALICYJSKIE TOW...
II

1 150 zł

szac. 1 250 zł

140 wyświetleń

2 zakończona
Polska, medal Zofia z hrabiów Branickich, hrabini Potocka
Polska, medal Zofia z hrabiów Branickich, hrabini Potocka
134779
sygnowany C. RADNITZKY wybity w 1867, Aw: Popiersie Zofii...
I-/II+

1 000 zł

szac. 1 500 zł

131 wyświetleń

2 zakończona
Polska, medal chrzcielny z dwiema puncami na rancie, 1986
Polska, medal chrzcielny z dwiema puncami na rancie, 1986
202065
sygnowany wykonawca F. Witkowski, Aw: Święty Jan klęczący...
II-

140 zł

szac. 150 zł

153 wyświetleń

5 zakończona
Włochy, 20 lirów, 1928
Włochy, 20 lirów, 1928
134714
10. rocznica zakończenia I wojny światowej
I-

680 zł

szac. 800 zł

190 wyświetleń

4 zakończona
Węgry, talar, 1742 K-B
Węgry, talar, 1742 K-B
202050
III+/II-

640 zł

szac. 600 zł

204 wyświetleń

6 zakończona
Watykan (Państwo Kościelne), 2 1/2 Baiocchi, 1796
Watykan (Państwo Kościelne), 2 1/2 Baiocchi, 1796
202049
III+

130 zł

szac. 200 zł

93 wyświetleń

3 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.