pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 27-12-2016 10:00
Zakończenie: 05-01-2017 20:30 ÷ 22:50
Zdjęcie Numer Opis Cena Ofert Do końca
Rosja, medal za wspaniale wypełnioną pracę przy mobilizacji 1914 roku
202066 Rosja, medal za wspaniale wypełnioną pracę przy mobilizacji 1914 roku stan: III

115 zł

szac. 150 zł

76 wyświetleń

4 zakończona
Rosja, medal pośmiertny wybity w 1894 roku ku pamięci panowania cara Aleksandra III
202067 Rosja, medal pośmiertny wybity w 1894 roku ku pamięci panowania cara Aleksandra III
Aw: Głowa cara skierowana w prawo, poniżej gałązka i napi..., stan: II

340 zł

szac. 250 zł

140 wyświetleń

9 zakończona
134906 Polska, niesygnowany medal nagrodowy z 1925 roku wybity z okazji święta Konstytucji 3-go Maja oraz zawodów sportowych zorganizow
Aw: Orzeł według projektu Tadeusza Breyera z 1924 roku, w..., stan: II

410 zł

szac. 400 zł

143 wyświetleń

5 zakończona
Polska, niesygnowany medal pamiątkowy - Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu w 1929 roku
134912 Polska, niesygnowany medal pamiątkowy - Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu w 1929 roku
Aw: Snop zboża i napis w otoku PAMIATKA Z POWSZECHNEJ WYS..., stan: III

start 75 zł

44 wyświetleń

0 zakończona
Polska, medal z 1850 r. autorstwa C. Radnitzkiego, wybity dla upamiętnienia Jędrzeja Zamojskiego
135077 Polska, medal z 1850 r. autorstwa C. Radnitzkiego, wybity dla upamiętnienia Jędrzeja Zamojskiego
Aw: Popiersie w prawo, wokoło napis C. K. GALICYJSKIE TOW..., stan: II

1 150 zł

szac. 1 250 zł

104 wyświetleń

2 zakończona
Polska, medal Zofia z hrabiów Branickich, hrabini Potocka
134779 Polska, medal Zofia z hrabiów Branickich, hrabini Potocka
sygnowany C. RADNITZKY wybity w 1867, Aw: Popiersie Zofii..., stan: I-/II+

1 000 zł

szac. 1 500 zł

96 wyświetleń

2 zakończona
Polska, medal chrzcielny z dwiema puncami na rancie, 1986
202065 Polska, medal chrzcielny z dwiema puncami na rancie, 1986
sygnowany wykonawca F. Witkowski, Aw: Święty Jan klęczący..., stan: II-

140 zł

szac. 150 zł

120 wyświetleń

5 zakończona
Włochy, 20 lirów, 1928
134714 Włochy, 20 lirów, 1928
10. rocznica zakończenia I wojny światowej, stan: I-

680 zł

szac. 800 zł

163 wyświetleń

4 zakończona
Węgry, talar, 1742 K-B
202050 Węgry, talar, 1742 K-B stan: III+/II-

640 zł

szac. 600 zł

184 wyświetleń

6 zakończona
Watykan (Państwo Kościelne), 2 1/2 Baiocchi, 1796
202049 Watykan (Państwo Kościelne), 2 1/2 Baiocchi, 1796 stan: III+

130 zł

szac. 200 zł

68 wyświetleń

3 zakończona