Niemcy, 1 bilion marek, 1923

Monety antyczne, średniowieczne i Polskie oraz zagraniczne
Niemcy, 1 bilion marek, 1923

Niemcy, 1 bilion marek, 1923

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2016 22:41:29
128994
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, 1 bilion marek, 1923, moneta emitowana przez Bank Krajowy dla Westfalii
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: nowe srebro, uszkodzenia na rantach monety, rzadkie
Literatura: Jaeger N.28

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 1337

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  660 zł