Francja, medal Podbite miasta w wojnie francusko - holenderskiej, 1672

Monety antyczne, średniowieczne i Polskie oraz zagraniczne
Rozpoczęcie: 29-08-2016 18:00
Zakończenie: 08-09-2016 22:40:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 08-09-2016 22:40:20
129317
Opis: Francja - Ludwik XIV Wielki 1643-1715, medal Podbite miasta w wojnie francusko - holenderskiej, 1672, odbitka XIX w., z sygnaturą J. Mavger. F, Aw: Popiersie króla w prawo i napis LUDOVICUS XIIII REX CHRISTIANOSSOMUS, Rw: Wiktoria z wieńcami nad półleżącym, pokonanym mężczyzną, u dołu napis ORSOVIA RHIMBERGA / BURICHIUM WESALIA i data m DC LXXII, w otoku napis URBES IIII SIMUL EXPUG
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 41 mm

Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 235