Francja, medal Fortyfikacja miasta Huningue

Monety antyczne, średniowieczne i Polskie oraz zagraniczne
Rozpoczęcie: 29-08-2016 18:00
Zakończenie: 08-09-2016 22:39:57

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 08-09-2016 22:39:57
129316
Opis: Francja - Ludwik XIV Wielki 1643-1715, medal Fortyfikacja miasta Huningue, odbitka XIX w., z sygnaturą J. Mavger. F, Aw: Popiersie króla w prawo i napis LUDOVICUS MAGNUS REX CHRISTIANISSIMUS, Rw: Personifikacja miasta jako kobieta oferująca plany fortyfikacji, u jej stóp z lewej strony tarcza z herbem Francji, u dołu napis HUNNINGA CONDITA M DC LXXX, w otoku napis MUNITI AD RHENUM FINES
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 41 mm, piękny

Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 188