Śląsk, medal religijny, 1704 rok

Monety antyczne, średniowieczne i Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2016 22:39:11
129411
Opis: Śląsk - Wrocław, medal religijny, 1704 rok, Aw: Jezus Chrystus niosący krzyż i napis DAS PATEN GELD MIER CHRISTUS GAB, Rw: Napis IN SEI - NEM BLUT CREUTZ TOD UND GRAB i data 1704
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 7.24 g, 29 mm, patyna, ładny

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 362

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  160 zł