Rosja, 50 kopiejek, 1912 ЭБ

Monety antyczne, średniowieczne i Polskie oraz zagraniczne
Rosja, 50 kopiejek, 1912 ЭБ

Rosja, 50 kopiejek, 1912 ЭБ

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2016 22:37:16
129410
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, 50 kopiejek, 1912 ЭБ, Petersburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowane
Literatura: Bitkin 91, Kazakov 417

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 609

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  70 zł
4)  60 zł