Śląsk, 6 krajcarów, 1674

Monety antyczne, średniowieczne i Polskie oraz zagraniczne
Śląsk, 6 krajcarów, 1674

Śląsk, 6 krajcarów, 1674

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2016 22:34:12
128965
Opis: Śląsk - księstwo oleśnickie - Dynastia Württemberg-Weiltingen - Sylwiusz Fryderyk 1664-1697, 6 krajcarów, 1674, Oleśnica
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 2295, E.-M. 67

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 283

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł
4)  240 zł
5)  180 zł
6)  170 zł