Księstwo Kurlandii, szeląg, 1577

Monety antyczne, średniowieczne i Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2016 22:27:18
128962
Opis: Księstwo Kurlandii - Gotthard Kettler 1562-1587, szeląg, 1577, Mitawa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Gerbaszewski 4.1.4.7

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 236

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  125 zł