Polska, 2 złote, 1995

Monety antyczne, średniowieczne i Polskie oraz zagraniczne
Polska, 2 złote, 1995

Polska, 2 złote, 1995

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2016 22:23:05
129281
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety obiegowe, 2 złote, 1995, Warszawa, Katyń, Miednoje, Charków 1940
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, patyna, pięknie zachowane
Literatura: Parchimowicz 709

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 161

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  65 zł