Polska, 2 złote, 1925 "z kropką po dacie"

Monety antyczne, średniowieczne i Polskie oraz zagraniczne
Polska, 2 złote, 1925

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2016 22:06:36
128902
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1925 "z kropką po dacie", Londyn, popiersie kobiety z kłosami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 109d

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 263

1)  185 zł
2)  185 zł
3)  165 zł
4)  155 zł
5)  140 zł
6)  135 zł
7)  110 zł
8)  105 zł
9)  100 zł