Polska, 10 groszy, 1826 I.B.

Monety antyczne, średniowieczne i Polskie oraz zagraniczne
Polska, 10 groszy, 1826 I.B.

Polska, 10 groszy, 1826 I.B.

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2016 22:02:00
129405
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 10 groszy, 1826 I.B., Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadszy rocznik
Literatura: Bitkin 1006, Plage 87, Berezowski 2.40 zł

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1373

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  100 zł
4)  90 zł