Polska, trojak, 1592
Monety antyczne, średniowieczne i Polskie oraz zagraniczne
Polska, trojak, 1592
Cena wylicytowana: 185 zł
128948
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1592, Ryga |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
minimalnie źle wycięty krążek, patyna, ładnie zachowany |
Iger R.92.1.d, Gerbaszewski 11 |
Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 188
1) 185 zł
2) 180 zł
3) 165 zł
4) 90 zł
min |