Polska, trojak, 1592

Monety antyczne, średniowieczne i Polskie oraz zagraniczne
Polska, trojak, 1592

Polska, trojak, 1592

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2016 21:50:07
128948
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1592, Ryga
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: minimalnie źle wycięty krążek, patyna, ładnie zachowany
Literatura: Iger R.92.1.d, Gerbaszewski 11

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 186

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  165 zł
4)  90 zł