Polska, ort, 1615

Monety antyczne, średniowieczne i Polskie oraz zagraniczne
Polska, ort, 1615

Polska, ort, 1615

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2016 21:48:35
128956
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1615, Gdańsk, duża głowa króla, kropka nad łapą niedźwiedzia
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Shatalin GD15-2 (R2)

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 339

1)  760 zł
2)  740 zł
3)  660 zł
4)  560 zł
5)  370 zł
6)  360 zł