Polska, trojak, 1593

Monety antyczne, średniowieczne i Polskie oraz zagraniczne
Polska, trojak, 1593

Polska, trojak, 1593

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2016 21:45:54
128947
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1593, Wilno, data rozdzielona herbem Chalecki
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, dość ładny
Literatura: Iger V.93.3.b, Ivanauskas'13 5SV36-18

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 132

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  135 zł
4)  130 zł
5)  120 zł