Polska, grosz, 1608

Monety antyczne, średniowieczne i Polskie oraz zagraniczne
Polska, grosz, 1608

Polska, grosz, 1608

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2016 21:43:13
129339
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, grosz, 1608, Kraków, herb Lewart w prostej tarczy na rewersie
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, dość ładny
Literatura: Kop. 790

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 200

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  55 zł
4)  50 zł