Polska, półtorak, 1616
Monety antyczne, średniowieczne i Polskie oraz zagraniczne
Polska, półtorak, 1616
Cena wylicytowana: 230 zł
129335
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, półtorak, 1616, Bydgoszcz, herb Sas w owalu |
Stan zachowania: |
I-/II+, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
patyna, bardzo ładny |
Górecki B.16.5.b (F1), Kop. 839 (R1) |
Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 260
1) 230 zł
2) 220 zł
3) 140 zł
4) 46 zł
5) 46 zł
6) 42 zł
min |