Polska, grosz, 1556

Monety antyczne, średniowieczne i Polskie oraz zagraniczne
Polska, grosz, 1556

Polska, grosz, 1556

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2016 21:28:16
129386
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - miasto Gdańsk, grosz, 1556, Gdańsk, odmiana z małą głową króla, końcówka napisu PRVS
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: mennicze uszkodzenie krążka, ciemna patyna, ale rzadki
Literatura: CNG 84.b, Kop. 7361 (R4), Tyszkiewicz 4 mk

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 272

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  310 zł
4)  300 zł