Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 244-247

Monety antyczne, średniowieczne i Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2016 20:52:37
129109
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Filip I Arab 244-249, antoninian, 244-247, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP M IVL PHILIPPVS AVG; Rw: Aequitas stojąca w lewo, trzymająca wagę i róg obfitości, AEQVITAS AVGG
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 3.81 g, ładnie zachowany, patyna
Literatura: RIC 27b

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 180

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  125 zł