Grecja i posthellenistyczne, brąz, II w. pne

Monety antyczne, średniowieczne i Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2016 20:38:03
129053
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Frygia - Laodicea, brąz, II w. pne, Aw: Głowa Afrodyty w prawo; Rw: Róg obfitości, obok niego kaduceusz, po bokach ΛΑΟΔΙ - ΚΕΩΝ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 5.14 g
Literatura: Sear 5160

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 134

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  48 zł