Grecja i posthellenistyczne, dwa brązy w kształcie delfinów, V-IV w. pne

Monety antyczne, średniowieczne i Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2016 20:35:45
129049
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, dwa brązy w kształcie delfinów, V-IV w. pne, odmiany z okiem po obu stronach
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 1.42 g i 1.30 g, razem 2 sztuki
Literatura: SNG BM Black Sea 334

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 260

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  150 zł
4)  105 zł
5)  95 zł