Grecja i posthellenistyczne, hemiobol, V w. pne

Monety antyczne, średniowieczne i Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2016 20:35:22
129037
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Lesbos, hemiobol, V w. pne, Aw: Dwoje oczu; Rw: Kwadrat incusum
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 5 mm, 0.29 g
Literatura: SNG Cop. 292

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 133

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  95 zł