wydawnictwa zagraniczne, В. В. Уздеников; Монеты России 1700-1917; Moskwa 2004 (W. W. Uzdenikow; Mo..

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 04-08-2016 21:17:55
128829
Opis: wydawnictwa zagraniczne, В. В. Уздеников; Монеты России 1700-1917; Moskwa 2004 (W. W. Uzdenikow; Monety Rosji 1700-1917)
Stan zachowania: jak nowy,
Dodatkowe informacje: oprawa twarda z półskórek, blisko 500 stron opisu monet rosyjskich

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 276

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  50 zł