Polska, 30 kopiejek = 2 złote, 1839 MW

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 04-08-2016 21:48:58
128708
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 30 kopiejek = 2 złote, 1839 MW, Warszawa, ogon Orła z wystającym piórem
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1159, Plage 378.b

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 1174

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  135 zł
5)  90 zł