wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie / Polish paper money / Kolekcja Lucow, tom I (1794-1866)

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 04-08-2016 21:16:23
128063
Opis: wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie / Polish paper money / Kolekcja Lucow, tom I (1794-1866)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 282 strony formatu A4+, twarda oprawa z obwolutą, bardzo rzadka i poszukiwana praca będąca opracowaniem 1. części największego zbioru banknotów polskich

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 2413

1)  1 600 zł
2)  1 550 zł
3)  1 350 zł
4)  1 000 zł
5)  780 zł
6)  780 zł
7)  740 zł
8)  700 zł
9)  540 zł