wydawnictwa zagraniczne, Johannes Hildisch; Die Münzen der pommerschen Herzöge von 1569 bis zum Erl..

Rozpoczęcie: 25-07-2016 18:00
Zakończenie: 04-08-2016 21:17:32

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 04-08-2016 21:17:32
128828
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Johannes Hildisch; Die Münzen der pommerschen Herzöge von 1569 bis zum Erlöschen des Greifengeschlechtes; Köln 1980
Stan zachowania: bardzo dobry,
Dodatkowe informacje: 234 strony + 2 tablice, twarda oprawa z obwulutą, bardzo dobry katalog na monety książąt pomorskich

Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 619