wydawnictwa polskie, Andrzej Podczaski - Katalog Papierowych Pieniędzy Zastępczych z Ziem Polskich 1914-1924, Tom I, Galicja i Śląsk Cieszyńs

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 04-08-2016 21:15:14
128064
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Podczaski - Katalog Papierowych Pieniędzy Zastępczych z Ziem Polskich 1914-1924, Tom I, Galicja i Śląsk Cieszyńs
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 260 str, kolorowe ilustracje i wycena w tekście, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1099

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  190 zł
4)  185 zł
5)  145 zł
6)  140 zł
7)  125 zł
8)  120 zł