wydawnictwa polskie, Marian Gumowski; Dzieje mennicy toruńskiej; Toruń 1961

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 04-08-2016 21:14:05
128831
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski; Dzieje mennicy toruńskiej; Toruń 1961
Stan zachowania: bardzo dobry,
Dodatkowe informacje: oprawa kartonowa, prawie 200 stron opisów i rysunków monet

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 207

1)  95 zł
2)  90 zł